TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kiek balų vertas serialas?

Go down 
+2
Kristina
Rubi
6 posters

Kiek balų vertas serialas?
10
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap117%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 17% [ 1 ]
9
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
8
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap183%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 83% [ 5 ]
7
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
6
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
5
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
4
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
3
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
2
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
1
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 6
 

AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyAntr. 12 08, 2009 4:47 am

Kiek balų įvertintumėte šį serialą? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyTr. 05 26, 2010 2:26 am

Man ši novelė labai patiko tik 10
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyKv. 03 29, 2012 6:51 pm

Manau 8,nes nemačiau jo iki galo, nors mintis labai patiko ir Jorge Salinas tada atrodė gražus (brrr..dar taip galėjo būti?). Beje gal kas žinote kas nutiko pabaigoje,kad ji liko su tuo kitu,o ne su Jorge personažu? Beje kas vaidino Jorge Salinas personažo dukrą seriale,kurią jei gerai pamenu,numetė arklys,nes serialo 'blogiukai' pakišo kažkokį aštrų daiktą.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyKv. 03 29, 2012 9:10 pm

Gale liko ne su Jorges personažu, nes paskutinėje serijoje jį nužudė. Vienas iš blogiečių užpuolė Adelos veikėjo broliuką namuose, ji susikeitė su broliuku ir blogietis ją išsivežė, o Jorge veikėjas ją gelbėdamas žuvo, grumtyniu metu nušovė jį kada jis pasitraukė manydamas, kad jau saugu.
Seriale dukrą vaidino aktorė Kendra Santacruz.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyTr. 01 23, 2013 5:53 am

Ai net nežinau kiek šitam serialui duoti - negaliu sakyti, kad nepatiko, patiko, tik 10 skirti norėtųsi jau pačiam pačiausiam. Rašau 8. Liūdnas man šitas serialas - prasidėjo laidotuvėmis ir baigėsi beveik laidotuvėmis, gaila, kad mirė visa Salino personažo šeima - iš pradžių žmona, o poto jau kai atrodė, kad jie bus laimingi su Adelos veikėja - tada žuvo dukra, o galiausiai ir jis pats, o jis man labiausiai ir patiko visam seriale - turbūt pirmą kartą Salino personažas taip patiko - tikrai žavėjausi jo tvirtumu ir impulsyvumu. Šiek tiek dirbtinai man pasirodė ir ta staiga atsiradusi Adelos meilė kareiviui, beveik iki pat galo viskas krypo, kad ji turėtų būti su Salinu ir tik paskutinėj serijoj staiga atsirado meilė kareiviui, kurią atseit visada jautė tik nesuprato... Tai va, kažkaip pasižiūriu entrada - ji man irgi kartu patinka, bet kartu ir kažkokį liūdesį slepia. Labai graži entrados daina Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyTr. 01 23, 2013 6:40 am

Gaila šio serialo viso nemačiau. Pamenu kai pradėjau žiūrėt patiko, bet po to nelabai buvo galimybių, nes jį lyg rytais rodydavo Galvoju Bet entrados daina užbūrus iki šiol, ji man tokia graži, bet tuo pačiu ir kažko liūdna. Tik nesenai atradus entradą susidomėjau pažiūrėt šio serialo pabaigą, tai tikrai nesitikėjau, kad ji liks su tuo kareiviu aš 100 procentų buvau įsitikinus, kad ji liks su Salino personažu. O kas jam atsitiko?
Na kadangi daug nemačiau tai galiu duot taip pat tik 8.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyTr. 01 23, 2013 7:03 am

8. Nebuvo kazkoks sedevras, bet nebuvo ir prasta ta novele. Pagrindiniai aktoriai aisku nepatiko, bet cia tik nedidelis niuansas. Besiruosiant ryte i mokykla labai gerai ziurejosi Šypsausi Siuzetas irgi nenuvalkiotas toks buvo. Kas nepatiko, tai pabaiga. Buvo labai gaila kai zuvo Salino veikejas. Ir kaip sake Vijolina, ta staiga pabudusi meile kareiviui atrode dirbtina kazkokia.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyKv. 01 24, 2013 2:01 am

Gabi rašo:
Gaila šio serialo viso nemačiau. Pamenu kai pradėjau žiūrėt patiko, bet po to nelabai buvo galimybių, nes jį lyg rytais rodydavo Galvoju Bet entrados daina užbūrus iki šiol, ji man tokia graži, bet tuo pačiu ir kažko liūdna.

Aš irgi lietuviškai nežiūrėjau, žiūrėjau ispaniškas serijas prieš keletą metų.

Aha, entrados daina man viena gražiausių apskirtai iš visų entradų, parsisiunčiau ją - klausiau klausiau Šypsausi Man ir melodija ir žodžiai gražūs - ypač patinka pačios pirmos eilutės
Le bajé las estrellas de un solo golpe
Tal vez ese fue mi error...
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPen. 01 25, 2013 5:41 am

Vijolina, o kaip verčiasi tos eilutės? (:
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyŠt. 01 26, 2013 12:35 am

Kažkas panašaus į:
Nuskyniau jai žvaigždes akimirksniu, galbūt tai ir buvo mano klaida?

Kažkaip išvertus skamba banalokai, arba aš tiesiog verst nemoku Rodau liežuvį
Ispaniškai man daaaaug geriau skamba
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kiek balų vertas serialas?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Nekaltoji (La esposa virgen)-
Pereiti į: