TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kiek balų vertas serialas?

Go down 
+5
Maria Del Carmen
Grettell
Deima
Violla
Rubi
9 posters

Kiek balų vertas serialas?
10
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap125%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 25% [ 2 ]
9
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
8
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap125%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 25% [ 2 ]
7
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap125%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 25% [ 2 ]
6
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
5
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap125%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 25% [ 2 ]
4
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
3
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
2
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
1
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 8
 

AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyAntr. 12 08, 2009 4:35 am

Kiek balų įvertintumėte šį serialą? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyKv. 03 11, 2010 1:22 am

Daviau 10, nors serialas nera is mano megstamiausiuju, bet man labai patiko jo siuzetas Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Deima
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Deima


Parašė : 197
Prisijungė : 2009-12-26

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyKv. 03 11, 2010 2:04 am

10 man taip pat patiko Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyŠt. 05 01, 2010 10:01 pm

Truputį nesąmonė ten buvo kažkaip, įsimylėjo tėvas savo dukterį lygtais. Juokiuosi Šiaip nelabai pamenu, todėl nevertinsiu. Žiūrėdavau nes laukdavau ''laukinukės''. Rodau liežuvį
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPen. 05 21, 2010 12:56 am

Taip... "Mariana" mmm...
Žiūrėjau aš jį. Patiko. Tik va nervino tos visos nesąmonės,kad tėvas myli savo netikrą dukterį ir pan.Tie visi atminties praradimai ir pan.
Taigi pirmiausia":
Entrada Patiko man ta daina ir vaizdai,tas mėnulis tos už-rakintos durys. Aktorė ne totalus grožis,bet pakęst galima. Patiko man tos pagrd.veikėjos sesuo,kurios motina buvo beprotė.Norėčiua "pakartotinai" pažiūrėti.
scenarijus visai nieko,bet kažkodėl manau,kad ištemptas serialas su tom nesamonem.Taigi 8
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyTr. 05 26, 2010 2:22 am

5, labai nepatiko serialas. Pirma kartą nedažiūrėjau viso serialo iki galo. Aktoriai labai geri, tačiau Marianos didelis naivumas mane išvedė iš kantrybės Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
velniukste
Elena contra Elena
Elena contra Elena
velniukste


Amžius : 32
Miestas : Alytus
Parašė : 210
Prisijungė : 2010-06-26

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyAntr. 06 29, 2010 4:11 am

Kristina rašo:
5, labai nepatiko serialas. Pirma kartą nedažiūrėjau viso serialo iki galo. Aktoriai labai geri, tačiau Marianos didelis naivumas mane išvedė iš kantrybės Juokiuosi

Kas tiesa tai nemelas Juokiuosi naivi buvo kaip reikalas,,, todel pradzia kiek paziurejau o paskui uzkniso... tad 7 Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyTr. 01 02, 2013 4:52 am

Daviau 5. Serialas nepatiko, pagrindinė aktorė apsaugok viešpatie, vienintelis dalykas, kuris ten labai patiko - Angelica Rivera Erzinu, ten ją įsimylėjau, todėl ir duodu 5.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyTr. 01 02, 2013 5:22 am

7. Nebuvo taip kad nepatiko, bet kad labai istrigo atminty irgi nepasakyciau. Pagrindiniu veikeju likimas man pamenu neitin rupejo, nepatiko jie man visai. Bet tie antraplaniai ir blogiukai visai nieko buvo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kiek balų vertas serialas?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
»  Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Mariana (Mariana de la noche)-
Pereiti į: