TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kiek balų vertas serialas?

Go down 
+7
Rūtelė
Anahi
Vijolina
Analia♥
deiziukas123
Violla
Rubi
11 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next

Kiek balų vertas serialas?
10
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap167%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 67% [ 8 ]
9
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap125%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 25% [ 3 ]
8
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap18%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 8% [ 1 ]
7
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
6
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
5
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
4
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
3
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
2
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
1
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 12
 

AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyAntr. 12 08, 2009 4:26 am

Kiek balų įvertintumėte šį serialą? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPir. 06 21, 2010 3:47 pm

10 Įsimylėjau labai idomus Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPir. 06 21, 2010 7:24 pm

Žinoma 10. Mano mylimiausias. O patiko todėl, kad išsiskiriantis iš kitų, nes pagrindinė aktorė blogietė ir pati gražiausia. Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
deiziukas123
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
deiziukas123


Parašė : 102
Prisijungė : 2009-12-28

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyTr. 06 30, 2010 8:41 pm

įdomus serialas buvo.
Atgal į viršų Go down
Analia♥
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
Analia♥


Miestas : Kaunas
Parašė : 140
Prisijungė : 2010-07-25

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyAntr. 07 27, 2010 12:42 am

10
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyAntr. 01 15, 2013 5:38 am

10 be jokių kalbų!
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyAntr. 01 15, 2013 3:06 pm

10 balu verta telenovelė
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyKv. 01 17, 2013 4:27 am

Na, Teresa geresnė, bet Rubi irgi labai patiko, todėl ir jai 10, nes 9 per mažai tikrai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyKv. 01 17, 2013 4:36 am

8. Tarpais ziurejau, tarpais ne. Pamenu kad laikas netiko man. Nebloga novele, bet nebuvo taip kad butu ziauriai uzkabinus ir negaleciau serijos praleist. Teresa zymiai labiau patiko.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyKv. 01 17, 2013 5:31 am

Man pagal įdomumo lygį turbūt ir Rubi ir Teresa vienodai patiko, bet jei reiktų riktis kuris nr 1 - rinkčiausi Rubę, nes pirma, Barbara Mori man labiau patiko nei Angelique Boyer, manau ji kaip aktorė pranašesnė ir gražesnė moteris, kas gražios blogos mergaitės vaidmeniui taip pat labai svarbu, kalbant apie išvaizdą Angelique labiau artificial ir antra, šiaip ar taip Rubės pabaiga tokia išskirtinė ir tas užrašas Fin...? kai Rubės dukterėčia bando suvolioti Alechandrą, būtent man labiausiai patiko tas klaustukas ir jausmas, kad tai istorija be galo - vis užsisukanti su nauja karta kaip pats gyvenimas.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyKv. 01 17, 2013 5:41 am

Del grozio tai cia skonio reikalas. Man va pvz palyginus su Teresa, Rube neatrodo tokia ispudinga grazuole. Ir Angelique vaidyba mane tikrai daug labiau suzavejo. Nesakau kad Mori negrazi ar blogai vaidina, bet man Angelique uz ja pranasesne buvo. Zodziu, kiek zmoniu tiek ir nuomoniu Šypsausi Kas del artificial, tai abejuoju ar prie Mori grozio taip pat neprisidejo chirurgo peilis. Krutines pas abi dirbtines, taigi lygiosios Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyKv. 01 17, 2013 5:45 am

O aš rinkčiausi Teresą. Ir siužeto prasme, ir pačios blogos mergaitės prasme, nes Rubi buvo tik kad pinigų, oi, vaje aš graži, o Teresa dar ir protinga, aišku, pinigų ji norėjo, bet ir pati siekė, mokėsi.
Dėl grožio subjektyvus dalykas, taip, Mori labai graži, bet irgi ir makiažas koks, nes be makiažo nieko jau ten labai, ir krūtinė taip pat padaryta.
O dėl pabaigos taip, klaustukas ten buvo geras dalykas, bet Teresoj irgi pabaiga gera, ji pasikeitė meilės vardan. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPen. 01 18, 2013 1:39 am

Man kaip tik pasirodė, kad Angelique daug labiau pridažyta, gal ryškiau. Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPen. 01 18, 2013 5:37 am

Aš labiau už Rubi, nes mačiau visą serialą ir tuo tarpu labai patiko, o be to Mori man daug gražesnė už Angelique, net nėra ką lygint. Bet čia kaip sakoma kiekvieno asmeninė nuomonė.
Už telenovelę 10, tik vienintelis minusas pagrindinis aktorius, kuris man jai visai netiko, daug įdomiau buvo kai viliojo Rulli perrsonažą Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPen. 01 18, 2013 6:18 am

Aha, serialo minusas pagrindinis aktorius, tikrai taip. Jeigu dar ir jis tikrai vertas Barbaros būtų - tada iš viso būtų tobulas serialas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kiek balų vertas serialas?
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Bloga mergaitė Rubė (Rubi)-
Pereiti į: